Update Corona

Beste Leden:

Vanaf 29 april 2020 starten wij weer met sporten in de buitenlucht voor de jeugd t/m 18 jaar. 19 plussers mogen helaas nog niet sporten. Hopelijk komen er na 20 mei weer aanpassingen zodat ook deze groep weer kan gaan beginnen.

Tot snel!

Uitslag verkleed springen zondag 1 maart

 

 

Midden groep    
Fay Idema                                                 Spice         41 pnt             3de plaats kleding
Romy                                                        Joey          104 pnt           2de plaats kleding
Danea Croes                                             Jody          110 pnt           8 stijl 2de plaats
Chenoa                                                      Sara          91 pnt
Floor Kroes                                              Spice         104 pnt           1ste plaats kleding
Eva de Barbanson                                    Joey          104 pnt
Marieke Franken                                     Mareina    110 pnt           8 stijl 4de plaats 1 balk
Emmelie Buikema                                   Jody          110 pnt           8,5 stijl  1ste plaats
Luke de Laet                                             Misty        110 pnt           8,5 stijl 3de plaats 1 balk
Neeltje van Veen                                      Eppo         87 pnt
Marieke Visser                                         Joey          106 pnt
Foske Wouters                                         Snowy      104 pnt
Tessa Bannink                                         Tom          104 pnt

 

 

Licht gevorderd:
Kyara Siroen                                                  Mareina          110 pnt  1,12 sec barage
Noortje D’Haans                                            Hypos             110 pnt  1,01 sec barage 3de
Anouk Josemanders                                      Brando           110 pnt  1,03 sec barage 4de  3de kleding
Rosalin ten Ham                                            Jerry               107 pnt
Hieke Meijers                                                 Misty               110 pnt  0,55 sec barage 1ste
Loes te Morsche                                            Champion       101 pnt
Denise van de Horst                                      Sunlight          107 pnt
Lotte Keller                                                    Tom                107 pnt
Yara Looijschelder                                        Misty               110 pnt  1.05 sec
Milou Spanbroek                                           Jerry               110 pnt  1.04 sec

Gevorderden groep:

Jade Meyer                                                     Macho             110 pnt  1,06 sec 2de kleding
Lieve van Hoorn                                            Brando           104 pnt
Joanne Hendriks                                            King                110 pnt  0,59 sec
Amber Gerrits                                                Eye Catcher   110 pnt  1,04 sec 1 balk 1ste kleding

Isa Renirie                                                      Bronco            84 pnt
Fenna v. Workum                                          Macho             110 pnt  1,03 sec

 

 

Beginners groep
Kimberly Linssen                                          Roos                2de prijs
Hailey Leastemakers                        Joey                 1ste prijs

UITSLAG ZONDAG 12 JANUARI FNRS DRESSUUR WEDSTRIJD

UITSLAG  ZONDAG 12 JANUARI  FNRS DRESSUUR WEDSTRIJD

 

 


Kimberly Litjens                      Catch Me                    L2        194.5   227      2de                  
Amber Gerrits                         Eye Catcher                L2        207      241      1ste
Kim Eichelsheim                     Enjoy                           F8        224     
Sybrand van Breukelen          Daisy                           F2        225
Anouk Josemanders               Catch Me                    F9        215
Greet Poelgeest                      Hidde                          F8        213
Tess Bijen                               Rabo                           F16      226
Julia Gerrits                            Chelea                        F10      218
Yara Looijschelder                  Jody                            F12      214


Kyara Siroen                           Mareina                       F7        214                             
Mirte Eissen                            Bronco                        F7        221
Joris Holdrinet                         Macho                         F6        225
Emmelie Buikema                  Jennifer                       F5        226      2de
Tessa Bannink                        Tom                             F5        215
Luke de Laet                           Misty                           F6        227      1ste



Floor Mensink                         Jody                            F3        219                             
Whitley Ariens                         Misty                           F4        233      1ste
Iris Pustjens                            Diablo                          F3        212
Carlijn Simkens                       Tom                             F3        226      2de
Wieke Siebinga                       Macho                         F3        222



 

UITSLAG ZONDAG 6 OKTOBER FNRS DRESSUUR WEDSTRIJD

UITSLAG  ZONDAG 6 OKTOBER  FNRS DRESSUUR WEDSTRIJD

 

Eigen paarden/ volwassenen
Denise van der Horst              Zionne                         F15                  219      2de
Greet van Poelgeest               Hidde                          F7                    216

Amber Gerrits                         Eye Catcher                L2 proef 12     214 fnrs   183,5 knhs

Marieke van de Heijden          Lex                              B proef 6         207 fnrs   177,5 knhs
Annemiek van Nostrum          Rabo                           F5                    212
Ad Verbunt                              Baretto                        F9                    201
Sybrand van Breukelen          Daisy                           F2                    231      1ste
Monique de Groot                   Captain                       F9                    213


Rosalie van Elderen               Chelsea                       F20                  218
Tess Bijen                               Rabo                           F15                  229      1ste
Anouk Josemanders               Brando            F9                    213
Julia Gerrits                            Captain                       F9                    210
Kimberly Litjens                      Catch Me                    L2 proef 12     217 fnrs   186,5 knhs
Yara Looijschelder                  Snowy                         F11                  222      2de
Rosalin ten Ham                     Brando            F9                    214


F5, F6, F7 en F8
Lotte Keller                             Jody                            F6                    210
Jade Meyer                             Macho                         F8                    234      1ste
Diana van Zele                       Sunlight                       F7                    216
Lieve van Hoorn                     Brando            F8                    216
Kyra Vermeulen                      Spice                           F6                    210
Jens Thonissen                      Eppo                           F6                    217
Tess van den Berg                 Misty                           F6                    217
Joris Holdrinet                         Champion                   F5                    219      3de
Corienne van Eck                   Da Vinci                      F5                    216
Milou Spanbroek                     Jerry                            F5                    220      2de

F3 en F4
Tessa Bannink                        Jerry                            F3                    218
Nohr Spee                              Misty                           F3                    220
Eva de Barbanson                  Jody                            F3                    226      3de
Juna Verbraak            Misty                           F3                    223
Karlijn Simkens                       Tom                             F3                    219
Liv van Grunsven                    Jody                            F3                    226      4de
Whitley Ariens                         Misty                           F4                    235      1ste
Marieke Franken                     Urgent                         F3                    217
Marieke Visser                        Jody                            F3                    214
Iris Pustjens                            jennifer                        F3                    222
Floor Kroes                             Misty                           F3                    219
Jules Wils                               Sara                            F3                    234      2de
Sterre Siebinga                       Macho                         F3                    210

 

 


F1 en F2

Romy Cornelissen                  Joey                            F2                    225
Roos ten Bohmer                    Sara                            F2                    230     
Helena Schoonderwoerd        Jody                            F2                    233      2de
Kimberly Lindsen                    Misty                           F1                    230
Emma van Rossum                Joey                            F2                    233      3de
Lieke van der Neut                 Sara                            F1                    228
Sterre Boudewijn                    Joey                            F2                    229
Livia van Essen                      Jerry                            F2                    243      1ste

UITSLAGEN 15 DECEMBER FNRS DRESSUUR WEDSTRIJD

UITSLAGEN 15 DECEMBER  FNRS DRESSUUR WEDSTRIJD

Aanvang 12.30 uur ( hogere proeven en eigen paarden)
Tess Bijen                               Rabo               F16      227
Kim Eichelsheim                    Enjoy               F7        219
Sybrand van Breukelen          Daisy               F2        230     
Zoe Hormes                            Coco               F1        232      2e
Julia Gerrits                            Catch Me        F10      217

Jade Meyer                             Macho             F8        227
Lieve van Hoorn                     Champion       F9        216
Yara Looijschelder                  Jody                F12      235      1ste

 

F5 en F6 Aanvang 13.20 uur
Luke de Laet                           Misty               F5        217      2e
Lieve Verweij                          Sunlight           F5        221      1e
Lindi Looman                          Sjimmie           F6        212
Mirte Eissen                            Bronco            F6        213
Emmelie Buikema                  Joey                F5        214
Nienke Gerlach                       King                 F6        215

F3 en F4 Aanvang 14.00 uur
Eva de Barbanson                  Misty               F3        220
Amber Beusker                       Joey                F3        229
Liv van Grunsven                    Jody                F3        215
Marieke Franken                     Mareina           F4        220
Tessa Bannink                        Tom                 F4        242      1ste
Floor Kroes                             Misty               F4        217
Sterre Boudewijn                    Jody                F3        210
Carlijn Simkens                       Tom                 F3        228
Joey Noevers                          Misty               F4        230      3e
Emma van Rossum                Joey                F3        216
Marieke Visser                        Jody                F3        210
Jules Wils                               Misty               F3        234      2e



F1 en F2 Aanvang 15.30 uur
Jikke Steer                              Sara                F1        227

Lieke van der Neut                 Misty               F2        234 1e
Roos ten Böhmer                    Sara                F2        228

Janiqua                                   Misty               F2        233

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UITLSAG FNRS VAARDIGHEIDSWEDSTRIJD EN ONDELRINGE SPRINGWEDSTRIJD ZONDAG 19 MEI

UITLSAG  FNRS VAARDIGHEIDSWEDSTRIJD EN

ONDELRINGE SPRINGWEDSTRIJD ZONDAG 19 MEI

 


SPRINGEN MIDDEN, LICHT GEVORDERD, GEVORDERD
Vivian Embregts                     Domino                       M                     0,00,59            4de
Joanne Hendriks                     King                             M                     1,00,86
Kyara Siroen                           Sunlight                       M                     107 pnt
Luke de Laet                           Misty                           M                     1,12,37
Jens Thonissen                      Eppo                           LG                   65 pnt

Mirte Eissen                            Tom                             LG                   103 pnt
Merel Galjaard                        King                             LG                   102 pnt
Jade Meyer                             Misty                           LG                   107 pnt
Rosalin ten Ham                     Brando            LG                   1,19,70
Femke Galjaard                      Bronco                        LG                   1,00,34
Hieke Meijer                            Misty                           LG                   1,17,45

Anouk Josemanders               King                             LG                   1,08,74
Denise van der Horst              Sunlight                       LG                   0,57,48            3de
Lieve van Hoorn                     Brando            LG                   1,05,63
Amber de Bont                        Jody                            LG                   1,20,32
Lotte de Bont                          Snowy                         LG                   78 pnt
Kim Driessen                          Chelsea                       LG                   ---
Lena Kunst                             Brando            G                     0,48 sec 1ste
Loes te Morsche                     Jody                            G                     0,51 sec 2de
Amber Gerrits                         Eye Catcher                G                     106 pnt

S PROEF SPRINGEN

Amber Gerrits                         Eye Catcher                S60                 0,38 sec
Lena Kunst                             Brando            S60                 0,27 sec 1ste

Denise van der Horst              Sunlight                       S50                 0,29 sec

OEFEN SPRINGEN 2 EN 1
Kim Driessen                          King                             OS2                 177 
Loes te Morsche                     Jody                            OS1                 191 2de

VAARDIGHEID 2 en 1  
Jade Meyer                             Misty                           VA2                 189
Hieke Meijer                            Misty                           VA1                 194
Amber de Bont                        Snowy                         VA1                 177
Lotte de Bont                          Jody                            VA1                 188
Luke de Laet                           Misty                           VA1                 191
Meggy ten Katen                    Jody                            VA1                 186
Jill Janssen                             Sara                            VA1                 177
Carlijn Simkens                       Jody                            VA1                 179
Wieke Siebinga                       Sara                            VA1                 194
Annemiek van Nostrum          Urgent                         VA1                 184
Liv van Grunsven                    Jody                            VA1                 185
Marieke Visser                        Joey                            VA1                 189

                       

BIXIE
Sterre Siebinga                       Misty                           43 pnt             
Maud van der Wielen            Sjors                            52 pnt              2de

Juna Verbaak                         Sjors                            53 pnt              1ste
Emma van Rossum                Sjors                            50 pnt

Zeinab Tandia                         Joey                            42 pnt

 

 





Foto