UITSLAG ZONDAG 6 OKTOBER FNRS DRESSUUR WEDSTRIJD

UITSLAG  ZONDAG 6 OKTOBER  FNRS DRESSUUR WEDSTRIJD

 

Eigen paarden/ volwassenen
Denise van der Horst              Zionne                         F15                  219      2de
Greet van Poelgeest               Hidde                          F7                    216

Amber Gerrits                         Eye Catcher                L2 proef 12     214 fnrs   183,5 knhs

Marieke van de Heijden          Lex                              B proef 6         207 fnrs   177,5 knhs
Annemiek van Nostrum          Rabo                           F5                    212
Ad Verbunt                              Baretto                        F9                    201
Sybrand van Breukelen          Daisy                           F2                    231      1ste
Monique de Groot                   Captain                       F9                    213


Rosalie van Elderen               Chelsea                       F20                  218
Tess Bijen                               Rabo                           F15                  229      1ste
Anouk Josemanders               Brando            F9                    213
Julia Gerrits                            Captain                       F9                    210
Kimberly Litjens                      Catch Me                    L2 proef 12     217 fnrs   186,5 knhs
Yara Looijschelder                  Snowy                         F11                  222      2de
Rosalin ten Ham                     Brando            F9                    214


F5, F6, F7 en F8
Lotte Keller                             Jody                            F6                    210
Jade Meyer                             Macho                         F8                    234      1ste
Diana van Zele                       Sunlight                       F7                    216
Lieve van Hoorn                     Brando            F8                    216
Kyra Vermeulen                      Spice                           F6                    210
Jens Thonissen                      Eppo                           F6                    217
Tess van den Berg                 Misty                           F6                    217
Joris Holdrinet                         Champion                   F5                    219      3de
Corienne van Eck                   Da Vinci                      F5                    216
Milou Spanbroek                     Jerry                            F5                    220      2de

F3 en F4
Tessa Bannink                        Jerry                            F3                    218
Nohr Spee                              Misty                           F3                    220
Eva de Barbanson                  Jody                            F3                    226      3de
Juna Verbraak            Misty                           F3                    223
Karlijn Simkens                       Tom                             F3                    219
Liv van Grunsven                    Jody                            F3                    226      4de
Whitley Ariens                         Misty                           F4                    235      1ste
Marieke Franken                     Urgent                         F3                    217
Marieke Visser                        Jody                            F3                    214
Iris Pustjens                            jennifer                        F3                    222
Floor Kroes                             Misty                           F3                    219
Jules Wils                               Sara                            F3                    234      2de
Sterre Siebinga                       Macho                         F3                    210

 

 


F1 en F2

Romy Cornelissen                  Joey                            F2                    225
Roos ten Bohmer                    Sara                            F2                    230     
Helena Schoonderwoerd        Jody                            F2                    233      2de
Kimberly Lindsen                    Misty                           F1                    230
Emma van Rossum                Joey                            F2                    233      3de
Lieke van der Neut                 Sara                            F1                    228
Sterre Boudewijn                    Joey                            F2                    229
Livia van Essen                      Jerry                            F2                    243      1ste

UITLSAG FNRS VAARDIGHEIDSWEDSTRIJD EN ONDELRINGE SPRINGWEDSTRIJD ZONDAG 19 MEI

UITLSAG  FNRS VAARDIGHEIDSWEDSTRIJD EN

ONDELRINGE SPRINGWEDSTRIJD ZONDAG 19 MEI

 


SPRINGEN MIDDEN, LICHT GEVORDERD, GEVORDERD
Vivian Embregts                     Domino                       M                     0,00,59            4de
Joanne Hendriks                     King                             M                     1,00,86
Kyara Siroen                           Sunlight                       M                     107 pnt
Luke de Laet                           Misty                           M                     1,12,37
Jens Thonissen                      Eppo                           LG                   65 pnt

Mirte Eissen                            Tom                             LG                   103 pnt
Merel Galjaard                        King                             LG                   102 pnt
Jade Meyer                             Misty                           LG                   107 pnt
Rosalin ten Ham                     Brando            LG                   1,19,70
Femke Galjaard                      Bronco                        LG                   1,00,34
Hieke Meijer                            Misty                           LG                   1,17,45

Anouk Josemanders               King                             LG                   1,08,74
Denise van der Horst              Sunlight                       LG                   0,57,48            3de
Lieve van Hoorn                     Brando            LG                   1,05,63
Amber de Bont                        Jody                            LG                   1,20,32
Lotte de Bont                          Snowy                         LG                   78 pnt
Kim Driessen                          Chelsea                       LG                   ---
Lena Kunst                             Brando            G                     0,48 sec 1ste
Loes te Morsche                     Jody                            G                     0,51 sec 2de
Amber Gerrits                         Eye Catcher                G                     106 pnt

S PROEF SPRINGEN

Amber Gerrits                         Eye Catcher                S60                 0,38 sec
Lena Kunst                             Brando            S60                 0,27 sec 1ste

Denise van der Horst              Sunlight                       S50                 0,29 sec

OEFEN SPRINGEN 2 EN 1
Kim Driessen                          King                             OS2                 177 
Loes te Morsche                     Jody                            OS1                 191 2de

VAARDIGHEID 2 en 1  
Jade Meyer                             Misty                           VA2                 189
Hieke Meijer                            Misty                           VA1                 194
Amber de Bont                        Snowy                         VA1                 177
Lotte de Bont                          Jody                            VA1                 188
Luke de Laet                           Misty                           VA1                 191
Meggy ten Katen                    Jody                            VA1                 186
Jill Janssen                             Sara                            VA1                 177
Carlijn Simkens                       Jody                            VA1                 179
Wieke Siebinga                       Sara                            VA1                 194
Annemiek van Nostrum          Urgent                         VA1                 184
Liv van Grunsven                    Jody                            VA1                 185
Marieke Visser                        Joey                            VA1                 189

                       

BIXIE
Sterre Siebinga                       Misty                           43 pnt             
Maud van der Wielen            Sjors                            52 pnt              2de

Juna Verbaak                         Sjors                            53 pnt              1ste
Emma van Rossum                Sjors                            50 pnt

Zeinab Tandia                         Joey                            42 pnt

 

 





Uitslag verkleed springen zondag 24 februari

   Uitslag verkleed  springen  zondag  24 februari

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Midden groep    50 cm

 

 

 

 

Amber de Bont

Jody

 

110 pnt

 

Fleur van Dijk

Mareina

 

110 pnt  1ste prijs kleding

 

Kyara Siroen

        Sunlight

 

85 pnt

 

Lotte de Bont

Ashley

 

110 pnt 2de prijs kleding

 

Joanne Hendriks

Champion

80 pnt

 

 

Sybrand van Breukelen

        Jennifer

 

75 pnt

 

Fay Idema

Sara

 

110 pnt  8,2 stijl  2de prijs 

 

Veerle Futterer

Jody

 

110 pnt  8,5 stijl  1ste prijs

 

 

 

 

 

 

Licht gevorderd  60 cm

 

 

 

 

Anouk Josemanders

Mareina

 

110 pnt 01:05 3de prijs

 

Hieke Meijer

Misty

 

110 pnt 01:09 4de prijs

 

Lobke Hoes

Bronco 

 

97 pnt  4de prijs kleding

 

Denise vd Horst

Sunlight

 

110 pnt 01:02 2de prijs

 

Manon vd Kaaij

Ashley

 

110 pnt 01:05 1 balk

 

Mirthe Eissen

        Spice

 

101 pnt

 

Nienke Gerlach

Baretto

 

21 pnt

 

Coriënne van Eck

Chelsea

 

104 pnt

 

Jens Thonissen

Eppo

 

67 pnt  2de prijs kleding

 

Lindi Looman

Sjors

 

87 pnt

 

Jill vd Berg

 Sirena

 

68 pnt

 

Veronique Keijser

Mareina

 

110 pnt 01:10

 

Jade Meijer

        Misty    

 

107 pnt  3de prijs kleding

 

Gevorderden groep  70 cm

 

 

 

 

Lena Kunst

Bronco

 

103 pnt

 

Loes te Morsche

Jody

 

110 pnt 01:10 1 weigering

 

Lotte Keller

Macho

 

110 pnt 01:38  1ste prijs kleding

 

Lieve van Hoorn

Ashley

 

110 pnt 0:55 1ste prijs

 

Diana van Zele

Bronco

 

110 pnt 02:48 4 weigeringen

 

 

 

 

 

 

Eigen pony/eigen  paard/ leasen/ volwassenen: 

 

 

 

 

Anne D’Haans

Hypos

mid

110 pnt 01:00 2de prijs

 

Lindsey Siroen

Phantom

mid

104 pnt

 

Valerie Rutjes

Captain

mid

94 pnt

 

Lena Kunst

 

Beauty

mid

0 pnt

Margreet van de Braak

Phantom

mid

102 pnt

 

Noortje D’Haans

Hypos

mid

110 pnt 0:52 1ste prijs

 

Amy Gramser

Jerry

licht gev  95 pnt  3de prijs kleding

 

 

Benthe Romviel

Macho(e.p.)

licht gev  20 pnt  2de prijs kleding

 

 

Sophie Akkermans

Dylano

gev   

  110 pnt 01:03 3de prijs 

 

Amber Gerrits

Eye Catcher

gev       102 pnt 1ste prijs kleding

 

 

Lotte Gesthuizen

Liz

gev

 104 pnt

 

 

 

 

 

 

Beginners groep 

 

 

 

 

Floor Kroes

Lucky    1ste prijs kleding Mega mindy en Mega Lucky

 

 

 

Selina Rahimbaks

Sjors

 

 

 

Meggy ten Katen

Sara

 

 

 

Lila Lemmers

Diablo

 

 

 

Uitslagen ZONDAG 31 MAART FNRS DRESSUUR WEDSTRIJD

Uitslagen ZONDAG 31 MAART  FNRS DRESSUUR WEDSTRIJD

Groep 1 Eigen paarden/ volwassenen
Greet van Poelgeest               Hidde                                       F6        213

Jiska Hopman                         Manu                                       F11      228                  1ste
Tess Bijen                               Zaffier                                      F14      216
Jennifer van Es                       Carnnavaro Ghantoot            F12      207
Amber Gerrits                         Eye Catcher                            L2        223      191,5   2de
Benthe Romviel                       Macho(eigen pony)                F5        217

Monique de Groot                   Captain                                    F9        218
Kirsten Gagel                          Tobias                                     F6        214

Ad Verbunt                              Baretto                        F8        215
Vivian Embregts                      Domino                                    F5        213

Denise vd Horst                      Zionne                                     F14      216

Wendy Graven                       Sirena                                      F8        223                  3de

Marieke vd Heijden                 Lex                                          F11      214

Groep 2

Rosalie van Elderen                Chelsea                                   F19      220                  2de
Evy Janssen                           Sirena                                      F11      219                  3de
Lena Kunst                              Brando                        F13      212                 
Yara Looijschelder                  Snowy                                     F10      224                  1ste
Julia Gerrits                            Chelsea                                   F9        210
Kyara Siroen                           King                                         F7        214
Fleur Wieskamp                      Baretto                                    F5        219
Jade Meyer                             Spice                                       F7        208
Lotte Keller                              tom                                          F5        207

Groep 3
Sybrand van Breukelen                      Ashley                        F4        219     
Joey Noevers                                     Misty                           F3        220
Amber Beusker                                   Macho                         F3        214     
Roos van Benthum                             Sunlight                       F6        215
Carmen Gonzalez                              Macho                         F3        210     
Joris Holdrinet                                     Jody                            F4        232                  1ste
Luke de Laet                                       Misty                           F4        224                  2de
Whitley Ariens                                     Sjors                            F3        220

F1 en F2
Marieke Visser                                    Jody                            F2        224
Roos Baas                                          Macho                         F2        230     
Eva de Barbanson                              Misty                           F2        237                  3de
Liv van Grunsven                               Sara                            F2        232
Jill Janssen                                         Snowy                         F2        228
Floor Kroes                                         Misty                           F2        235
Roos ten Bohmer                                Roos                           F1        227
Meggy ten Katen                                 Sjors                            F2        242                  2de
Janey Janssen                                   Joey                            F1        228
Sophie Deurink                                   Didi                              F1        242                  1ste
Pleun Hoogenboom                            Sjors                            F1        231                             

Uitslag Jolly Jumper wedstrijd

 

Dressuur klasse Ba en BB

Mariam Baghdady                   Rabo                           BA       187,5

Margriet van Dorp                   Baretto            BB       190

Lisa Houtman                          Brando            BB       182

Jikke van de Scheur               Sunlight                       BB       187
Marieke Reijneveld                 Rabo                           BB       192      2de

Eline Zandt                              Sirena                          BB       187

Channah Kesseler                  Jody                            BB       193,5   1ste

 

Dressuur klasse La

Sanne van KuppeveldCaptain                        LA        187
Anouk de Jong                        Chelsea                       LA        192
Aline Boels                              King                             LA        197,5   1ste

Charlotte Roelofs                    Baretto            LA        184

Stella Smentek                        Captain                        LA        ---

Sanne Gebben                        Chelsea                       LA        183
Jette de Vos                            King                             LA        196      2de

 


Springen

Jikke van de Scheur               Jody                Stijl 61              2 min, 1 weiger,28.9

Hilkka Muttonen                      Da Vinci           Stijl 0                Geen barage

Lisa Houtman                          BrandoStijl 59              40,1 sec 3de plaats

Marieke Reijneveld                 Chelsea           Stijl 59              Geen barage

Sanne Gebben                        Jody                Stijl 58,5           Barage uitgesloten

Tess Cummings                     Champion        Stijl 0                Geen barage

Margriet van Dorp                   Sunlight           Stijl 68              1 weigering barage

Anouk de Jong                        Chelsea           Stijl 72,5           2 springf, 24,3 sec

Charlotte Roelofs                    Jody                Stijl 70              26,7 sec 1ste plaats

Sanne van KuppeveldChampion        Stijl 61.5           Geen barage

Aline Boels                              Sunlight           Stijl 63.5           Geen barage

Stella Smentek                        Brando            Stijl 64              31,3 sec 2de plaats

 

 

 

UITSLAG ZONDAG 9 DECEMBER FNRS DRESSUUR WEDSTRIJD

UITSLAG ZONDAG 9 DECEMBER  FNRS DRESSUUR WEDSTRIJD
           
Eigen paarden         
Marieke vd Heijden Hidde   F10  212
Jiska Hopman Manu   F10 215 2e 
Jennifer van Es Carnavarro F12 202
Anouk Hoes Esprit   B  186,5 (218) 1e 
Greet vd Polgeest Hidde   F5 205
Amber Gerrits Eye Catcher F20 214
           
Volwassenen           
Frederique van Uffelen Sirena   F11  217
Marielle te Riele Da vinci   F6  215
Annemiek van Nostrum   F4 217
Wendy Graven Rabo   F8 209
Monique de Groot Captain   F9  208
Kelly Joosten Mareina   F8 218 2e
Hilde Hoogveld Catch me   F7 219  1e 
           
Vanaf F8 t/m L2         
Tess Beijen Rabo   F13 210
Kimberly Litjens Catch me   L2 188 (219) 1e 
Fleur vd Berg Sunlight   F11 211
Rosalie van Elderen Chelsea   F18  214
Pieternel Grotens Brando   F14 203
           
F6 t/m F8           
Roos van Bentum Sunlight   F6 215
Julia Gerrits Chelsea   F8 218
Delana Smitjes Macho   F7  214
Lieve van Hoorn Ashley   F8 215
Kyara Siroen Sunlight   F6 215

Foto