UITSLAG ZONDAG 8 APRIL FNRS DRESSUUR WEDSTRIJD

 

UITSLAG  ZONDAG 8 APRIL  FNRS DRESSUUR WEDSTRIJD
         
Eigen paarden         
Anouk Hoes Lizzy B 186  
Jiska Hopman Manu F10 227 1ste 
Jennifer van Es Carnavarro F11 211  
Amber Gerrits Winnie F19 206  
         
Volwassenen           
Lena Kunst Bronco F6 220  
Ad Verbunt Baretto F7 215  
Kelly Joosten Mareina F7 221  
Monique de Groot Captain F8 232 1ste
Frederique van Uffelen Urgent F9 225 2de
         
Vanaf F9 t/m L1          
Kimberly Litjens Catch Me L1  187.5 2de
Fleur van den berg Sunlight F10 217  
Tess Bijen Baretto F13 231 1ste
Pieternel Grotens Kruimel F14 211  
Kelly Theunissen Catch Me F18 205  
         
F3 t/m F7         
Iris Hock Jody F3 217  
Quentin Peters Macho F3 218  
Liz van Bergen Sjors F4 217  
Manon van der Kaaij Joey F4 222  
Allon de Koning Chelsea F4 222  
Kyara Siroen Jody F5 212  
Mirthe Eissen Jerry F5 232 1ste
Jade Meyer Misty F6 231 2de 
Puk van Veen Jennifer F6 223  
Julia Gerrits Chelsea F6 223 3de
Renske Oostdam Captain F7 215  

 

UITSLAG ZONDAG 4 MAART FNRS DRESSUUR WEDSTRIJD

 
           
Kimberly Litjens Catch Me L1 178,5  
Kelly Joosten Mareina F7 211  
Frederique van Uffelen Urgent F9 220 2de
Kelly Theunissen Catch Me F18 202  
Lena Kunst Bronco F8 210  
Rosalie van Elderen Chelsea F17  212  
Wendy Graven Catch Me F7 214  
Monique de Groot Captain F8 219 3de
Amber Gerrits Eye Catcher F19 221 1ste
Ad Verbunt Baretto F7 210  
           
Julia Gerrits Chelsea F6 218 3de
Ruben te Morsche Jennifer F11 210  
Tess Bijen   Baretto F13 214  
Jennifer van Es Carnnavaro F11 203  
Loes te Morsche Macho F9 218 2de
Kim Eichelsheim Jody F12 215  
Anique Vermeulen Beauty F12 210  
Denise van der Horst Zionne F14 207  
Marieke van der Heijden Rilona F9 225 1ste
Jiska Hopman Manu F9 216  
Evy Janssen Kruimel F11 202  
           
           
Marit Moorman Mareina F3 216  
Joris Holdrinet Tom F3 204  
Manon van der Kaaij Joey F4 222 1ste
Anna Spitzen Misty F4 220 2de
Tesenee Schievers Jody F3 210  
Naomi de Zwart Joey F2 219  

 

Uitslag 14 januari 2018 FNRS dressuur wedstrijd

Ad Verbunt     Baretto   F7 207  
Kelly Joosten   Mareina   F6 218 1ste
Monique de Groot   Captain   F7 215 2de 
Frederique van Uffelen   Urgent   F8 213  
Wendy Graven   Catch Me   F7 211  
Lena Kunst     Bronco   F6 213  
Stephanie Abrahams   Nirena   F7 207  
               
Vanaf F12               
Kimberly Litjens   Catch Me   L1 184/215  
Anique Vermeulen   Chelsea   F12 211  
Anouk Hoes     Esprit   B 189/221 1ste
Tamara Helsloot   Dolivia   F12 219  2de 
Denise van der Horst   Sunlight   F14 210  
Rosalie van Elderen   Chelsea   F17 211  
Amber Gerrits   Eye Catcher   L1 181,5/212  
Kelly Theunissen   Catch Me   F18 207  
Pieternel Grotens   Kruimel   F14 209  
Tess Bijen     Rabo   F13 218    3de 
               
               
F6 t/m F 11               
Anouk Josemanders   Sunlight   F8 213  
Julia Gerrits     Chelsea   F6 209  
Fleur van den Berg   Rabo   F10 214  
Evie van Deijzen   King   F 9 211  
Jennifer van Es   Sirena   F10 223 2de
Jiska Hopman   Manu   F9 226 1ste
Kim Driessen   Sirena   F11 214  
Marieke van der Heijden   Rilona   F9 222  
               
               
F1 t/m F6               
Maud Dubelaar   Joey   F1 210  
Amber de Bont   Misty   F3 219 1e
Lotte de Bont   Tom   F3 206  
Manon van der Kaaij   Joey   F4 208  
Jade Meyer     Misty   F6 210  
Kyara Siroen   Joey   F5 203  
Lieve van Hoorn   Sjors   F6 212 2e
Sylke van Workum   Joey   F5 201  

 

Uitslag verkleed springen zondag 18 februari Manege de Veluw

     
Midden groep    50 cm    
Lisanne Appelhof Sjors 96
Fleur van Dijk Macho 110  8,4  2e 
Diana van Zele Sara 104
Vivian Embregts Domino 97
Lotte de Bont Ashley 106
Amber de Bont Macho 106
Tesenee Schrievers  Tom 27
Jade Meyer   Misty  110  8,5  1e
Lieve van Hoorn Sjors 110  8   2 ft barage
Sophie Jonker Macho 110  8  
Sadie de Graaf Tom 104
Lotte Keller   Sjors  97
Manon vd Kaaij Ashley 110  8,2  4e
Mirthe Eissen Tom 110  8,1  5e
Sanne Smits Elske 110  8,3  3e
Lindi Looman Sjors 101
Lou Nusselder Joey 107
       
       
Licht gevorderd   60 cm en gevorderd 70 cm
Robin van Dinteren Jody 94
Lena Kunst   Bronco 104
Denise vd Horst Sunlight 110  1.15  2e
Kim Driessen Sirena 100
Loes te  Morsche Jody 104
Marieke vd Heijden Rilona 107  3e
Anique Vermeulen          Champion 104
Amber Gerrits         Eye Catcher 99
Laura Willemsen         Sunlight 77
Sophie Akkermans         Champion    106 4e
Anouk Josemanders         Mareina        110  1.05 1e
Monique Mulders         EP                   100

Discorijden zaterdag 13 januari 2018

Foto

TOP